Global Success Circuits Co., Ltd

Światowy profesjonalny producent płytek drukowanych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Global Success Circuits Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Jednostronna płytka PCB na sprzedaż
dobra jakość Jednostronna płytka PCB na sprzedaż
Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia z Global Success. Począwszy od łatwego zamawiania, przechodząc do szybkiej informacji zwrotnej, aby potwierdzić pewne szczegóły przed rozpoczęciem produkcji, co odzwierciedla profesjonalizm, aby zaspokoić potrzeby klientów. Cena jest nie do pobicia, a jakość jest fantastyczna. Zdecydowanie polecam!

—— Thomas Schlie

Perfekcyjna płytka PCB i cena!

—— Anita Bergoc

Bardzo wysoka jakość, szybka dostawa i doskonała wydajność lutowania! Kupię ponownie!

—— Marcin Hajdziński

Bardzo szybki czas budowy i wysyłka. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jakość wykonania jest doskonała, a pomoc dla klientów to pięć gwiazdek. Zasługują na całe nasze zaufanie. Nawrócili się w jednym z moich ulubionych dostawców. Pracuj dalej!

—— Hana Heřmanová

Doskonały koszt, jakość i bardzo szybko! Jestem bardzo zadowolona!

—— Allan Hick

Możesz być naprawdę dumny ze swojego idealnego sitodruku! Płyta działa dobrze i ma dokładne wymiary! Również deski przybyły bardzo szybko! Dobra robota i dziękuję !!

—— Adem ACAR

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Fabryka Shenzhen zajmuje około 6000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 150 osób, koncentrując się głównie na wytwarzaniu próbek, zamówieniach małych i średnich ilości. Opierając się na naszych silnych możliwościach rynkowych i technicznych, fabryka w Shenzhen ma bardzo dojrzały system kontroli jakości na precyzyjnych wielowarstwowych przelotach ukrytych, płytach impedancyjnych, płytach wysokiej częstotliwości. W przypadku próbek o szybkim obrocie i małych ilościach mamy bardzo stabilną dostawę i możliwości procesu, które mogą zapewnić 12-36 godzin dostawy do rąk użytkowników. Miesięczna zdolność produkcyjna do 12 000 metrów kwadratowych. Filozofia biznesowa szybkiej dostawy, stabilna jakość i doskonała obsługa, cieszą się dobrą opinią w różnych branżach.

    Fabryka Jiangxi została założona w 2010 r. Inwestuje 10 mln USD w budowę profesjonalnie dużego przedsiębiorstwa produkującego płytki drukowane dwuwarstwowe i wielowarstwowe Płytki szklane PCB i metalowe płytki rdzeniowe. Obejmuje 15 000 metrów kwadratowych. Nowa fabryka całkowicie kupuje zaawansowane automatyczne urządzenia produkcyjne importujące z krajów rozwiniętych. Ponadto zatrudnia starszych pracowników produkcyjnych i administracyjnych oraz prowadzi system ERP skutecznie kontrolujący proces produkcji. Ma stabilną zdolność do szybkiego dostarczania i gwarantuje najwyższą jakość. Dotyczy ważnych klientów posiadających zamówienia na masowe ilości PCB. Co więcej, jego zdolność produkcyjna PCB może osiągnąć 50 000 metrów kwadratowych i rozpoczęła produkcję przy zamówieniach zorientowanych na duże i średnie ilości płytek PCB od czerwca 2011 roku.

    Fabryka Jiangsu została założona w 2014 roku. Powierzchnia fabryki wynosi 25000 metrów kwadratowych. Wykorzystuje najnowszą, automatyzację, wydajność, technologię i sprzęt. Wydajność na ćma wynosi 50000 metrów kwadratowych.

  • OEM / ODM
  • R & D
Szczegóły kontaktu
Global Success Circuits Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Rose Guo

Tel: 86-755-81773971-81773970

Faks: 86-755-81737377

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)